Kościół pw. św. Marcina - Słupno

Adres: Kościelna 1, 09-472 Słupno, Polska.
Telefon: 242619378.
Strona internetowa: swietymarcin.org.pl.
Specjalności: Kościół katolicki.
Inne ważne informacje: Parking dostępny dla osób na wózkach, Wejście dostępne dla osób na wózkach.
Opinie: Ta firma ma 97 recenzji na Google My Business.
Średnia opinia: 4.7/5.

Lokalizacja Kościół pw. św. Marcina

Kościół pw. św. Marcina to kościół katolicki znajdujący się w Słupnie przy Adres: Kościelna 1, 09-472 Słupno, Polska. Posiada on Telefon: 242619378 oraz Strona internetowa: swietymarcin.org.pl.

Jest to miejsce, które specjalizuje się w sprawowaniu liturgii i posługiwaniu wiernym katolickim. Kościół oferuje również parking dla osób na wózkach oraz wejście dostępne dla osób o ograniczonej mobilności, co czyni go bardziej przyjaznym dla wszystkich wiernych.

Na temat Kościół pw. św. Marcina istnieje 97 recenzji na Google My Business, z czego średnia opinia wynosi 4.7/5. Oceny i komentarze wskazują na to, że kościół jest miejscem przyjaznym i serdecznym, gdzie wszyscy odczuwają poczucie wspólnoty i duchowego wsparcia.

Jeśli szukasz miejsca, w którym możesz oddać cześć Bogu oraz spotkać się z innymi wiernymi katolickimi, to Kościół pw. św. Marcina jest idealnym miejscem dla Ciebie. Zalecamy odwiedzenie ich strony internetowej, aby uzyskać więcej informacji na temat godzin mszalnych i innych wydarzeń, które odbywają się w kościele.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z Kościołem pw. św. Marcina dzięki ich stronie internetowej. Okaże się to być decyzją, która wzbogaci Twoje życie duchowe i pozwoli Ci stać się częścią społeczności wiernych.

Recenzje dla Kościół pw. św. Marcina

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Mariusz
5/5

Kościół drewniany jak będziecie w okolicy trzeba się zatrzymać i zobaczyć..

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Świątynia 3D
5/5

Wnętrze zachwyca wystrojem. Przestrzeń podzielona jest za pomocą dwóch rzędów słupów. Zarówno ściany jak i strop są bogato zdobione. Polichromia została wykonana przez Władysława Drapiewskiego, w pierwszej połowie XIX wieku. Ten znany i do dziś podziwiany artysta był między innymi autorem polichromii wnętrza Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Płocku. Łącznie jego autorstwa są dzieła sztuki w 122 świątyniach, najwięcej na Mazowszu i terenach położonych od niego na wschód. Drapiewski za swoją pracę był odznaczany przez dwóch papieży. Pius XI nadał mu Krzyż Laterański, a Pius XII – Krzyż Komandorski Orderu św. Grzegorza.Wnętrze zachwyca wystrojem. Przestrzeń podzielona jest za pomocą dwóch rzędów słupów. Zarówno ściany jak i strop są bogato zdobione. Polichromia została wykonana przez Władysława Drapiewskiego, w pierwszej połowie XIX wieku. Ten znany i do dziś podziwiany artysta był między innymi autorem polichromii wnętrza Bazyliki Katedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Płocku. Łącznie jego autorstwa są dzieła sztuki w 122 świątyniach, najwięcej na Mazowszu i terenach położonych od niego na wschód. Drapiewski za swoją pracę był odznaczany przez dwóch papieży. Pius XI nadał mu Krzyż Laterański, a Pius XII – Krzyż Komandorski Orderu św. Grzegorza.

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Bogdan Szadkowski
5/5

Wspaniały zabytek zadbany i czysty. Proboszcz parafii to profesjonalny kapłan. Brak tak częstych gdzie indziej politycznych kazań.Polecam tą parafię mieszkańcom.

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Poczwarne Byki
5/5

OJCZE NASZ KTURYŚ JEST WNIEBIE
ŚWIĘĆ SIĘ IMNIĘ TWOJE
PRZYJDŹ KURESTWO TWOJE
BĄDŹ WOLA TWOJA
JAKOWNIEBIE TAK INAZIEMI
I CHLEBANASZEGO POWSZEDNIEGO DAJ NAM DZISIAJ
I ODPUŚ NAM NASZE WINY
JAKOIMY ODPUSZCZAMY NASZYM WINOWAJCOM
AMEN

bardzo ładny kościuł ale tu nie gralim

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Jarek Chrapkowski
5/5

Bardzo klimatyczne miejsce, byłem w okresie letnim, strasznie ciepło w środku 🙂

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Tomasz Raczkowski
5/5

Stary drewniany kosciol z XVIII wieku. Z racji wielkości sprawia wrażenie przytulnego.

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Jan Warszawski
5/5

Piękny, drewniany kościółek, perełka dla miłośników drewnianej zabudowy.

Kościół pw. św. Marcina - Słupno
Andrzej Kamiński
5/5

Bardzo fajny drewniany kościół.

Go up